Jitka Boho promluvila o tíživém zdraví jejího narozeného syna, špatném spánku i o rychlém zhubnutí

Na podzim loňského roku se půvabná modelka a zpěvačka Jitka Boho (31) stala dvojnásobnou maminkou. Ta má dceru Rosálii a syna Tadeáše. Ti jí dělají radost, ale prozradila, že jejího syna trápí zdravotní problémy a má nedostatek spánku.

Jen pět měsíců po porodu se ukázala Jitka na veřejnosti a všem spadla brada. Její krásná postava vůbec nenasvědčuje tomu, že před krátkou dobou měla krásné těhotenské bříško. V rozhovoru ale řekla, kvůli čemu toho dosáhla.

„Já moc ráda cvičím, cvičím i než jdu spát, jsem v tom trochu blázen. A vliv na to má i nedostatek spánku, vstávám k malému každé dvě hodiny, dnes jsem na nohou už od půl páté. Ale ani to mě neodradí od toho si zacvičit,“ řekla webu Super.cz. Uvedla tak na pravou míru, že starat se o malého syna je aktuálně opravdu náročné.

Syn má zdravotní potíže

To není vše. U malého synka ještě řeší zdravotní potíže, které se u něho projevily. „Tím, že má malý atopický ekzém, jsem si musela dát různé diety. Bezlepkovou, bez mléka, takže tam se mi ten jídelníček ještě zúžil. Tím, že nejím maso a začala jsem víc přemýšlet nad tím, co jím, to jde pak rychleji,“ řekla webu Super.

„Říkám to pořád… jestliže existuje vysílač, musí být někde i přijímač… Pár měsíců zpátky jsem si tak v duchu říkala a přála dělat zase to, co mě naplňuje a baví, posunout se dál… a najednou… Je to tady,“ napsala na svůj Instagram zpěvačka, která se tak těší na novou příležitost v muzikálu Troja. I možná proto na sobě tak zapracovala a má krásnou postavu!

Zdroj: Super.cz, Instagram-Jitka Boho, redakce