Jirka Langmajer s vnoučkem. Dědečkovská role mu svědčí

Divadelní a filmový herec Jiří Langmajer, kterého si většina z nás vybaví jako vojáka Koubu, pobavil své fanoušky videem, kde si hraje na honěnou se svým vnoučkem. Dědečkovská role mu opravdu svědčí.

Rodák z Plzně, Jirka Langmajer, už dávno není tím vojáčkem z filmu Copak je to za vojáka. Není jen otcem, ale také dědečkem. Má dceru Julii a Terezu.

Jirka si momentálně užívá chvíle na ostrově Korfu, kde mu dělá společnost jeho malý vnouček. A že se dědeček opravdu nenudí, ukázal na svém Instagramu. Aby se unavil nejen vnuk ale i Jirka Langmajer, hrála se honěná na pláži v písku.

„Děda a vnuk. A západ slunce. A taky moje panděro. Zatím sem nevyhrál ani jednou. A zadejchanej jsem jako kdybych uběhl maratón,“ uvedl Langmajer ke svému příspěvku, za který byl fanoušky oceněn jako správný dědeček.

„Mám Vás ráda Jirko v každé roli, ale ta dědečkovská role je prostě nejlepší, jste skvělý!“ napsala například fanynka Martina.

Fanynka Lenča podotkla, že jako správný dědeček má povinnost prohrát, na čemž se jistě shodne spousta rodičů. Jak jinak udělat radost malému dítku, než ho nechat vyhrát a dopřát mu pocit vítězství? Jako Kouba už Jirka neběhá, ale jeho zájem o roli dědečka je mnohem cennější.

Zdroj: Instagram, redakce