Jiřina Bohdalová promluvila o svém zdravotním stavu: Jednou píší, že jsem skoro mrtvá, ale já pořád žiju, prozradila

Herečka Jiřina Bohdalová ztratila trpělivost s neustálými spekulacemi o jejím zdravotním stavu a rádoby ověřené zprávy jí začaly vadit. Podle ní je dobré se nejdříve zeptat jí, než volat po všech známých, kteří z toho udělají senzaci.

„Jednou píší, že jsem téměř mrtvá, další den se diví, že natáčím, já ale pořád žiju, a tak vám to tedy řeknu,“ žertuje s humorem jí podobný na toto téma Jiřina Bohdalová, která se rozhodla uvést věci na pravou míru a prozradila, jak to s ní doopravdy je.

„Samozřejmě, že natáčím. Zhruba jednou za tři týdny v jednom dni připravím spojováky na celý následující měsíc,“ řekla Jiřina Bohdalová v rozhovoru pro deník Blesk„Chci a potřebuji pracovat, být mezi lidmi, udržovat tělo a mysl v činnosti,“ vysvětluje herečka s tím, že sedět doma by ji vůbec nepomohlo.

Bohdalová dále prozradila, že jediný člověk, kterému nejvíce vděčí za to, jak na tom nyní je, je profesor Petr Neužil. Tento lékař se o ni po celou dobu staral a dělal maximum proto, aby byla zase v pořádku. „Jsem z generace, která považuje za slušnost poděkovat. A moje velké díky patří panu profesorovi Petru Neužilovi z Nemocnice Na Homolce, který si se mnou po Novém roce užil své,“ prozrazuje Bohdalová. 

Nezapomněla však dodat, že divadelní vystoupení zůstávají prozatím pozastavena, a to až do konce sezony. Jak sama Jiřina Bohdalová uvedla, všechno má svůj čas a není radno nic neuspěchat. „Můžu ale vašim čtenářům potvrdit, že jsem teď zdravá a spokojená, obklopená rodinou. Vnuci se ke mně v posledních měsících prakticky nastěhovali a se vším mi pomáhají,“ prozradila v závěru svého rozhovoru pro web ŽivotvČesku pyšná babička Bohdalová.

Zdroje: Blesk, ŽivotvČesku