Jiří Korn se po dlouhé době objevil na veřejnosti se svou manželkou

Zpěvák Jiří Korn, který si své soukromí dost střeží, se po dlouhé době ukázal na veřejnosti se svou manželkou Renatou, kterou si v roce 2017 tajně vzal. Renata se tehdy nechtěně prořekla, a navíc měla snubní prstýnek, a tak vše vyšlo najevo.

Manželé se spolu zúčastnili vernisáže zpěváka 4TET Davida Uličníka. Renata je o 25 let mladší, a s Kornem se seznámila při golfu. Informuje o tom deník Super.

Detaily jejich svatby nejsou dosud známy. Renata je již třetí ženou Jiřího Korna, a podle jejích slov je jejich vztah úžasný, nic se nemění.

Deník Blesk píše, že Korn má dvě děti s bývalou ženou Kateřinou Kornovou, syna Filipa a dceru Kristinu. V otcových stopách se tak trochu vydává právě Kristina, která je baletkou. Korn je známý jako tanečník a stepař. Ale všichni si ho také pamatujeme z pohádky Honza málem králem.

Renatu si vzal po dlouholetém přátelství.

„Ano. Seznámili jsme se na golfu, při golfu. Renie je výtečná hráčka a báječná žena. Milá, usměvavá, někdy až moc upovídaná, zkrátka typická ženská odnož. Rozumíme si a snad to i tak zůstane,“ řekl kdysi pro iDnes. A jejich společné štěstí zřejmě stále trvá.

Zdroj: Blesk, Super, Instragram, iDnes