Je to vůbec možné? Nick Carter (42) byl obviněn ze znásilnění! Případ je víc jak 20 let starý

Jako by toho teď neměl dost. Před měsícem ztratil bratra a už se na něj valí další problém. Pohledný blonďák z kapely Backstreet boys, Nick Carter, musí čelit obvinění ze sexuálního zneužití, které na něj podala Shannon Ruthová. Stalo se to prý v roce 2001 po koncertě a Shannon bylo pouhých 17 let, píše portál TMZ.

Skalní fanoušci po celém světě teď jistě nevěřícně kroutí hlavou, protože nechtějí a nevěří tomu, co osmatřicetiletá žena tvrdí. I zdroje z Nickova okolí tvrdí, že to není pravda. Jenže podle právních dokumentů mělo ke znásilnění dojít po koncertě Backstreet Boys v Tacomě ve státě Washington, kdy Nick Shannon pozval do kapelního autobusu.

Podle Ruthové, která trpí autismem a mozkovou obrnou, se jí zeptal, jestli nechce něco k pití. Požádala o jablečný džus a Carter jí údajně řekl, že má brusinky – a dal jí „červeně zbarvený nápoj“. Shannon tvrdí, že jí nápoj nechutnal a Carter ho nazval „VIP džusem“, ale vypila ho, aby nebyla nezdvořilá. Nyní se domnívá, že šlo o směs alkoholu a brusinkového džusu.

Carter ji pak údajně odvedl na toaletu autobusu a nařídil jí, aby mu provedla orální sex. Ruthová tvrdí, že během tohoto utrpení plakala, ale on ji stále instruoval. Pak prý ji Carter odvedl na postel v autobuse a pokračoval v sexuálním napadání. Po incidentu údajně řekla, že o tom, co udělal, řekne lidem, ale on jí vyhrožoval, že proti ní poštve ostatní. Nazval ji retardovanou malou děvkou, které nikdo neuvěří. Shannon ještě dodala, že před údajným napadením byla panna. Poté se nakazila HPV a nyní požaduje odškodnění ve výši více než 30 000 dolarů (přes 690 000 Kč).

Nickův právník má ale v celém případu jasno. „Toto tvrzení o incidentu, který se údajně odehrál před více než 20 lety, je nejen právně neopodstatněné, ale také zcela nepravdivé. Bohužel je paní Ruthová již několik let manipulována, aby o Nickovi vznášela nepravdivá obvinění a tato obvinění se v průběhu času opakovaně a podstatně měnila. Nikdo by se neměl nechat zmást tiskovou senzací zinscenovanou oportunistickým právníkem. Na tomto tvrzení není vůbec nic pravda, což si bezpochyby soudy rychle uvědomí,“ okomentoval zpěvákův právník Michael Holtz.

Je pravda, že Nick už v minulosti několika obvinění čelil. Žádné však nikdy nebylo prokázáno. Kvůli současnému obvinění musela kapela zrušit svůj vánoční televizní speciál. Televizní stanice ABC jejich pořad s názvem A Very Backstreet Holiday, který se měl vysílat 14. prosince, vypustila z vysílání, píše The Hollywood Reporter. V pořadu měly zaznít písně z posledního alba, které nese stejný název jako pořad. Fanoušci si však budou na show počkat, až jak to celé dopadne.

Zdroje: TMZ, The Hollywood Reporter