Jasmina Alagič selhala na plné čáře. Toto se nebude Rymusovi líbit! … Aspoň, že se přiznala

Moderátorka Jasmina Alagič v nedávné době získala další projekty, na kterých pracuje. Od mnoha žen si vysloužila slova obdivu za to, jak to všechno zvládá. Ne všechno je však tak růžové, jak se zdá…

Jasmina Alagič patří k těm známým tvářím, které opravdu intenzivně komunikují se svými fanoušky. Zároveň však je vidět, že se nesnaží na sociálních sítích „prodávat“ iluzi dokonalého života. 

Ukázalo se to i nyní, kdy pracuje kromě talentové show na dalších nových projektech. „Setkávám se s tím, že mi píšete, jaký obdiv máte, jak všechno zvládám, jak všechno stíhám,“ prozradila Jasmina. „A někdy mám pocit, jako byste pak sebe tak nějak zpochybňovali, ale chci vám jen říct, že ne, opravdu tomu tak není,“ dodala s tím, že extrémně mnoho věcí opravdu nestíhá. 

„A přesně teď, když v pondělí letíme na dva a půl týdne do Dubaje, si uvědomuji, v kolika věcech jsem selhala, kolik věcí jsem měla v plánu a nestihla jsem je, například najít firmu, aby se mohl vymalovat celý dům. Myslíte, že se mi to povedlo? Absolutně ne. Nepodařilo se mi to, selhala jsem na plné čáře, nedala jsem to,“ přiznala bez okolků. 

Jak prohlásila, nechce, aby ji lidé vnímali jako superhrdinku. „Nejsem nadčlověk a myslím si, že je lidské selhávat. Kdybych ze sebe dělala stroj, který by upřednostňoval všechny povinnosti před tím, co chci, tak možná bych to i stihla. Ale přiznám se, že dnes místo toho, abych obvolávala firmy, tak jsem si v posteli podívala tři epizody seriálu za sebou, protože si ani nepamatuji, kdy jsem měla tolik volného času, tři hodiny v kuse,“ uvedla bez přikrášlování reality . „Je to v pořádku a tyto nedokonalosti nás možná dělají šťastnými lidmi,” dodala na závěr.