Jaroslava Obermaierová si nejdříve stěžovala na finanční krizi, nyní koupila byt za milion

Oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová, kterou všichni známe jako protivnou drbnu Vilmu Nyklovou z nekonečného seriálu Ulice, si před nedávnou dobou postěžovala na těžkou finanční krizi. Musela se přestěhovat na chalupu a měla strach z doplatku za energie, který ji čeká. Nyní si ale koupila garsonku v Praze, která stála přes milion korun.

Jak několikrát herečka přiznala, Praha je její domov a toto město miluje. Nikdy se neplánovala zcela z Prahy odstěhovat, nebo se jen od tohoto krásného města vzdálit. „Ale co já potřebuju. Přespat po natáčení nebo po návštěvě u lékaře, mít se kde vykoupat a převléknout. Je to pohodlnější i kvůli natáčení Ulice,“ prozradila pro deník Aha oblíbená herečka, která jinak musela složitě dojíždět ze své chaloupky, kde bydlela se synem.

Podle dostupných informací si měla herečka pořídit byt na Žižkově, kde v minulosti bydlela právě se svým synem. Nový byt, který si pořídila, měl stát přes milion korun a vydělala si na něj díky natáčení nekonečného seriálu Ulice, ve kterém se objevuje od roku 2005.

Na paneláku, v němž momentálně bydlí, má ráda praktičnost a především dostupnost všeho, co potřebuje. „Otočím kohoutkem a teče teplá voda. Nestarám se o nic, jen uklidím a je hotovo. Barák je starost až do smrti,“ prozradila herečka ve svém rozhovoru pro deník Blesk.

Herečka se původně z panelového domu ale přestěhovala na chalupu, a to kvůli zvyšujícím se zálohám za energie a nájem. „Odstěhovala jsem se, protože už jsem neměla peníze na nájem. Zvedli mi činži a platila jsem přes 11 tisíc korun,“ prozradila tehdy taktéž redakci webu Aha.

Zdroje: Aha, Blesk