Jaromír Soukup v novém vztahu? Miliardář se vyjádřil!

Jaromír Soukup prochází bouřlivými obdobími ve svém osobním i pracovním životě, a tak není překvapením, že se snaží vyhýbat dalším starostem. Nový vztah, kterým by mohl představovat odlehčení, však vyvolal spekulace a otázky, zejména po Agátě Hanychové. Soukup však veřejně odmítl zvěsti o vztahu s určitou Markétou, které se objevily po jeho setkání s ní koncem října.

Miliardář se nenechává odbýt a tvrdí, že s danou dámou jsou pouze dlouholetí přátelé a mezi nimi není nic víc. Soukup zdůraznil, že od rozchodu s Agátou se do nového vztahu nehrne a věnuje se především své práci. Přestože se v jeho osobním životě nedávno objevily rozpory s Agátou Hanychovou ohledně péče o jejich dceru Rozárku, Soukup ujišťuje veřejnost, že od té doby nemá s žádnou jinou ženou vztah.

Rozchod mezi miliardářem a dcerou herečky Veroniky Žilkové proběhl na začátku září po více než roce vztahu. Oba se však neshodli na podobě střídavé péče o svou dceru, což vedlo k právním sporům. Nyní čekají na definitivní rozhodnutí soudu a dočasně se řídí předběžným opatřením.