Jaromír Soukup ukázal, že práce je až na druhém místě. Na place ho překvapila Agáta s Rozárkou. Reakce byla dojemná

Velmi sledovaný pár ve světě celebrit, Agáta Hanychová a Jaromír Soukup, jsou už dva měsíce šťastni se svou dcerkou Rozárkou. Tatínek je pracovně vytížený, a tak Agáta zvolila přepadovku v práci.

I když sama Agáta je neúnavná, a zvládá toho opravdu hodně, i když velmi málo spí, její partner Jaromír Soukup je podle ní akční ještě víc. A tak je zřejmé, že svou rodinku vídá jak jen může, ale co dělat, když se Agátě s Rozárkou zasteskne?

„Jaromír pracuje jako superman. Možná by mohl pracovat méně, jenže on by byl nešťastný, pořád něco dělá,“ cituje Agátu týdeník Sedmička. A tak mamince Rozárky nezbylo nic jiného, než tatínka překvapit přímo v práci. Jeho reakce byla opravdu láskyplná a měl takovou radost, že se pochlubil i videem na svém profilu.

Podle reakcí fanoušků a sledujících byla reakce Soukupa velmi dojemná a pár skutečně působí jako nádherná šťastná rodina. Přímo zde na Barrandově se tento pár před rokem poznal a jejich láska kvete dál.

Nedávno spolu tento zamilovaný pár oslavil také první společný 1. Máj na Petříně, kde Agáta tatínka Jaromíra vychválila, jak hezky se o Rozárku stará. V rozhovoru pro iDnes prozradila, že dcerku přebaluje, hlídá a je neskutečný otec na rozdíl od jiných.

Zdroj: Sedmička.cz, iDnes.cz, Instagram