Jaromír Soukup si své soukromí střeží. Zkušený otec má na výchovu dětí svůj jasný názor

Moderátor a mediální magnát Jaromír Soukup se před nedávnem dočkal svého třetího potomka, dcerky Rozárky, kterou mu porodila partnerka Agáta Hanychová. Informoval, jak to má v plánu s odhalováním soukromí svých dvou holek.

Soukup podle deníku Stars 24 sdělil, že si nadále bude své soukromí střežit. Je to pro něj celé velmi intimní záležitost a nechce dělat něco, za co by mu třeba jednou mohla jeho dcera Rozárka vynadat. Odmítl prozradit i to, jaké pocity se v něm při narození dcerky odehrávaly.

V rozhovoru pro týdeník Sedmička prozradil, že ani na chvíli neuvažovali o domácím porodu, který je podle něj život ohrožující. Co se týká prezentování jejich dcerky, čeká vždy nejprve na to, co zveřejní partnerka Agáta a podle toho se přizpůsobuje.

Jaromír Soukup má již s dětmi zkušenost, a zastává svůj jasný názor na výchovu. Děti mají mít jasný řád a ten jsou povinni dát rodiče. Tímto je tak připravit na budoucnost a na to, co je v životě čeká. Novopečený otec nemá rád rozmazlování dětí, které vede pouze ke krátkodobé radosti. Nezastává ani fyzické tresty.

Své dospělé děti Natálku a Lukáše podporoval vždy. Podpora ale byla zasloužená, nic nedaroval jen tak nepromyšleně. Jak se jeho děti mají je také jeho soukromím. Podle deníku Expres je jeho syn v několika firmách svého otce a poctivě pracuje. Dcera Natálka, která se věnuje parkuru, byla svým otcem podpořena tím, že jí koupil soukromý sportovní areál a stáje.

Jaké jsou vztahy mezi dětmi Jaromíra Soukupa a Agátou, a jejich sestřičkou Rozárkou, můžeme jen spekulovat. Vzhledem k tomu, že je Agáta sdílnější, se to možná brzy dozvíme.

Zdroj: Expres, Sedmička, Stars24, Instagram