Jaromír Soukup si Agátu pěkně hýčká. K narozeninám dostala drahý šperk, k porodu auto

Jaromír Soukup bezpochyby ví, jaký poklad má ve své partnerce Agátě Hanychové. Nejen že mu porodila další poklad, dceru Rozárku, ale soužití s ní mu velmi svědčí. Fanoušci tohoto zpočátku kontroverzního páru si všimli, že Jaromír vedle Agáty omládl. Novopečený tatínek tedy neváhal a svou vyvolenou, hned dvakrát, pořádně obdaroval.

Agáta krátce po porodu Rozárky oslavila své osmatřicáté narozeniny, ke kterým dostala krásné náušnice a náhrdelník s diamanty, píše web Super. Ten totiž modelku potkal na finále Miss České republiky, které se konalo v sobotu. Agáta nejenže vynesla nádherné elegantní šaty, ale také se pochlubila právě darovaným šperkem.

„Ano, je to dárek k narozeninám od Jaromíra. Tohle by mi máma nekoupila, ta by na to neměla,“ řekla Agáta v rozhovoru pro portál Super. Dodala, že si šperky vždycky kupovala sama. Darem je dostala poprvé a náušnice si hned zamilovala. „Nikdy jsem nenosila náušnice, ať teď mě to začalo bavit, myslím, že mi to sluší.“ A jestli se ptáte, co tedy Agáta dostala k porodu, tak čtěte dál.

Tradice praví, že žena by po porodu měla dostat dar, většinou se jedná o šperk. V dřívějších dobách se obdarovávali hlavně novorozenci, později však toto přešlo i na ženu, píše web Chytrá žena. Jaromír toto pojal velmi originálně a matce svého dítěte nadělil rovnou nové auto. „Dostala jsem auto,“ cituje Agátina potvrzující slova deník Aha. Jedná se o SUV, takže o rodinné a bezpečné vozidlo.

Je jasné, že Agáta pro Jaromíra znamená opravdu hodně. Takhle se přes kapsu neplácl nejspíš ani ve vztahu se krásnou blondýnou Kateřinou Brožovou.

Zdroje: Aha, Super, Chytrá žena