Jaromír Soukup je v šoku, kolik nenávisti se vůči němu sneslo. Nevěrný Agátě nebyl

Médii nyní hýbe rozchod ředitele televize Barrandov a prostořeké modelky a influencerky. Zatímco Agáta rozchod přiznala na svém Instagramu, Jaromír na dotazy o vyjádření dosud nereagoval. Až v pondělní epizodě jeho pořadu VIP svět přiznal, že všechny okolnosti ho dost unavují a cítí se proto trochu ztrhaně.

V té úterní se však rozpovídal trochu víc a divákům se svěřil, že ho šokovalo, kolik nenávisti vůči jeho osobě se po rozchodu s Agátou k němu dostalo. „S údivem jsem sledoval, kolik nenávisti vůči mně je. Různých pisálků a zaručených zpráv o tom, jak tady zkrachujeme a jak jsem byl Agátě nevěrný. Přijde mi to už přes čáru,“ uvedl v pořadu.

Minulý týden se totiž objevila zpráva, že důvodem k rozchodu mělo být Soukupovo znovu sbližování s jeho expartnerkou Terezou Mátlovou, jak píše třeba časopis Svět ženy. To však Jaromír ve svém pořadu na televizi Barrandov rázně popřel. „Neviděl jsem ji rok a půl. Nevím, co to má znamenat. Někdo si to vymyslel, aby mi ublížil a samozřejmě také Agátě. To mě štve,“ prohlásil Soukup a na závěr se své bývalce omluvil s tím, že za ty komplikace nemůže.

Jaromír se s Agátou podle všeho rozešli v poklidu, jako dva dospělí rozumní lidé, kterým jde hlavně o jejich dcerku Rozárku. Zdroje webu Expres však prozradili, že Agáta měla údajně svému expříteli zakázat vstup na její pozemek. Jestli je to pravda, to je těžko říct. Ale co jisté je, je jednání o alimentech, které oba čeká.

Zdroje: VIP svět, Svět pro ženy, Expres