Jana Plodková o Černých vdovách: Tanec u tyče má na svědomí dublérka

Herečka Jana Plodková v jednom z dílů seriálu Černé vdovy odhodila šaty a předvedla štíhlou figuru. Diváci ji mohli spatřit, jak se smyslně vlní kolem tyče, to však netušili, že se vůbec nejedná o herečku. Odvážný tanec za ni totiž předvedla dublérka.

První řada seriálu Černé vdovy u diváků uspěl, proto se dočkali pokračování. V hlavních rolích se opět vedle Plodkové objevily Jitka Čvančarová a Lucia Siposová. Ženy pokračují v podnikání, které se úplně neslučuje se zákonem, jak uvádí ČSFD, a tak se při jedné příležitosti dostanou do nevěstince. Plodková se naoko zúčastní konkurzu na tanečnici u tyče.

Ačkoliv pár tanečních kreací předvedla, na úplný tanec, který spíše připomíná gymnastiku, se herečka necítila. Proto se nechala zastoupit dublérkou. „Tanec u tyče je strašně náročná disciplína. Není to tak, že se člověk jen chytne tyče a otočí se. A protože režisér Radek Bajgar chtěl profesionální výkon, musel to udělat někdo jiný. Věděla jsem, že se to nezvládnu naučit za tak krátkou dobu, a tak dokonale. Byla jsem za svou dvojnici ráda,“ uvedla pro web eXtra.cz.

Přiznala, že na obrazovce záběry vypadají jednoduše, ve skutečnosti se u toho pěkně zapotila a byla ráda, že výsledný tanec nepadl na její bedra. Nicméně sexy obleček Plodkové nesmírně slušel. Za štíhlou postavu vděčí dobrým genům a zálibě v procházkách, jak podotýká Blesk.

Zdroje: ČSFD, eXtra.cz, Blesk