Jan Čenský o změně partnerky: Jsem trochu promiskuitní!

Už dvakrát byl Český ples, který je označován za vrchol plesové sezony, odložen kvůli nákaze covid-19. Letos se však konečně mohl vrátit v plné parádě a opět ho jako každý jiný rok moderoval herec Jan Čenský (60). I když byl na plese pracovně, stejně si však našel čas na tanec, a tak se podělil o to, jaký je vlastně tanečník a co říká na změnu parťačky.

Čenský se vyjádřil, že je moc rád, že po dvou letech odkladu může opět Český ples navštívit a zahájit. Partnerkou na plese mu byla netradičně zpěvačka Šárka Vaňková. Herec uvedl, že to byl nápad jejich hostitelů a vtipně podotkl, že je na plese trochu promiskuitní, jelikož je to už jeho třetí partnerka.

Prozradil ale, že Šárku Vaňkovou, která se proslavila pěveckou soutěží SuperStar, znal už v době soutěže, a dokonce jí fandil! Několikrát spolu už údajně vystupovali, řekl pro web Expres.

A jaký je vlastně herec Čenský tanečník? Prý umí standardní tance, ale když se účastnil soutěže StarDance, tak mu šla nejlépe rumba! Jak však podotkl, raději se na tanečníky dívá.

Jak uvádí oficiální stránky Českého plesu, tato událost se odehrála 9. dubna v pražském Obecním domě a hvězdou večera byla Helena Vondráčková.

Zdroj: Expres, ceskyples.cz