Jakub Štáfek je podruhé otcem. Manželce vysekl poklonu

Herec Jakub Štáfek se včera v odpoledních hodinách stal dvojnásobným otcem. Se svou manželkou Dominikou už spolu mají dvouletou dcerku Olívii. Novým přírůstkem do rodiny se pochlubil ve dvou příbězích na Instagramu.

V tom prvním je zachycena jak unavená, ale spokojená Dominika, tak malá holčička v již tradiční porodnické čepičce. „Budu se opakovat, ale ženy by měly vládnout světu,“ napsal ke snímku Jakub, který tak vysekl obrovskou poklonu a díky své manželce. Ve druhém příběhu svou malou dcerku chová na hrudi a k fotce přidal i popisek: Jasmína Štáfková. Jak známo, příběhy na Instagramu trvají pouhých 24 hodin, takže kdybyste je propásli, můžete je shlédnout na webu Expres, který je zaznamenal ve svém článku.

Jakub se proslavil hlavně rolí Matěje Jordána v nekonečném seriálu Ulice. Od té doby se ale velmi výrazně posunul, získal roli v odvázaném filmu a seriálu Vyšehrad. Tam ztvárnil rebelského fotbalistu Laviho (Juliuse Lavického) a zdá se, že část jeho rebelství vzal za své. Jeho občasné příspěvky na Instagramu, kde vystrkuje nahý zadek, jsou toho důkazem.

I přes jeho rozjetou kariéru, vášeň pro cestování a novou vášeň pro box a MMA zápasy dokázal tenhle kluk založit rodinu a oženit se. Svou přítelkyni Dominiku si vzal loni v létě na statku v okruhu nejbližších přátel a rodiny, píše portál televize Nova. V té době už byla na světě Olívie a včera se z ní stala velká ségra.

Malé Jasmínce přejeme hodně zdraví a celé rodince mnoho štěstí!

Zdroje: autorský článek, Instagram, TV Nova