Jako z Padesáti odstínů šedi: Nela Slováková nahoře bez a Lukáš Kozák překrývající její nahá ňadra ve vířivce

Nela Slováková (32) se proslavila především svou účastí v reality show Hotel Paradise. Nyní vystavila na svém Instagramu odvážnou fotku, která připomíná spíše film Padesát odstínů šedi! Holá ňadra jí na ní ve vířivce zakrývá hokejista Lukáš Kozák (30).

Krásná blondýnka je známá brněnská podnikatelka. V Brně vlastní prodejnu s plavkami, kosmetický a masážní salón i fotoateliér. Nyní s přítelem koupila v Chorvatsku nemovitost, kterou plánují v létě pronajímat.

Objetí zezadu a hlazení ňader!

Před dvěma dny pár navštívil známé brněnské wellness centrum, kde si společně vychutnali vířivku, ale také si v ní udělali černobílý snímek, který poté oba umístili na svůj Instagram.

Lukáš Kozák se pochlubil svými bicepsy: ,,Týdny přípravy na léto – hotovo! Myslím, že moje forma začíná vypadat docela dobře!“ Pochválil také svou partnerku, kterou na fotce zezadu objímá a tiskne její ňadra: ,,Ty letní přípravu nemáš a už ti není ani 20 let, ale musím tě pochválit, protože jsi v dost dobré formě. Těžko bych hledal krásnější ženu, opravdu!“

Za fotografii sklidil pár samé pozitivní ohlasy. Takto sexy fotku prý již dlouho neviděli. Kromě krásného Nelina těla a Lukášova vášnivého objetí partnerky fanoušci chválili také jeho rýsující se svaly!

Zdroj: onlyu.cz, Instagram