Jak slaví Valentýn Agáta Hanychová: Jaromíru Soukupovi se až dojemně vyznala

Modelka a influencerka Agáta Hanychová si Den svatého Valentýna naplno užívá. Na sociálních sítích sdílela dojemné video ze začátku jejího vztahu s Jaromírem Soukupem. Ve svých instastories pak mediálního magnáta označila, aby mu její příspěvek neunikl.


Zamilovaná dvojice Agáta Hanychová a Jaromír Soukup pravidelně vystupuje na veřejnosti, sdílí společné fotografie a svou vzájemnou lásku se nebojí dávat najevo. Agáta se nyní na Instagramu pochlubila příspěvkem, který je složený z fotografií a krátkých videí ze začátku jejich vztahu.

„A tady to začalo. Miluju…,“ napsala modelka k videu, které sdílela ve svých instastories a nezapomněla tam označit svého partnera, Jaromíra Soukupa. „Hezkého Valentýna všem,“ popřála svým sledujícím Agáta.

Ředitel televize Barrandov sdílel Agátino video a zveřejnil ho také ve svých instastories. Je vidět, že se Jaromír do chodu svého Instagramu skutečně více angažuje od doby, co Agátu poznal. O tom ostatně modelka sama nedávno mluvila a slíbila, že brzy spolu udělají živé vysílání, právě na Soukupově profilu. Toho se však fanoušci zatím nedočkali…

Zdroje: Instagram, redakce