Ivana Korolová (34) se dojímá nad svou tříletou dcerkou. Užívejte každou minutu, každou fázi, vzkazuje dabérka maminkám

Muzikálová, divadelní, filmová i seriálová herečka, dabérka, zpěvačka a moderátorka – to všechno je Ivana Korolová. Kdyby vám přesto nemohlo naskočit, kdo je ta žena zač, jistě si vybavíte český dabing oblíbené disneyovky Na vlásku, kde Ivana namluvila a nazpívala zlatovlasou Lociku. Ivana toho však má za sebou už daleko víc, největší radost jí ale dělá její rodina.

8. června totiž její dcera Amélie oslavila už své 3. narozeniny. Ivana se však společnou fotkou se svým manželem Jiřím Veselým a Amélií pochlubila až včera večer. „Musím se podělit o tyhle krásný fotky z oslavy naší Amelinky (ač jsem to zvažovala dlouho),“ napsala Ivana ke snímku, který pořídila její přítelkyně a fotografka Alžběta Zídková a jí také hned v úvodu poděkovala. „A a taky děkuju živote… tak mě bavíš. Kamarádi, užívejte každou minutu, každou fázi, to je TO! O tom to je,“ pokračovala v psaní a zdůraznila, že je zbytečné si přát, aby už to dítě chodilo, mluvilo, umělo chodit na nočník a tak podobně.

Ona sama má zkušenost s tím, jak jí bylo doporučováno, aby za žádnou cenu se svou dcerou neusínala, jinak si na to malá zvykne a tím pádem svou maminku nenechá v klidu vyspat. „To je jeden z našich nej rituálů, kdy po celým dni plná dojmu usíná vedle maminky v bezpečí a já na ni pak koukám, když spí a furt se kochám, že je naše… Pak odejdu do svý postele a ona celou noc spinká sama… Až mě někdy mrzí, že v noci třeba nepřijde. Zkrátka… žijme teď a tady a v tenhle moment,“ zakončila Ivana a vyjádřila vděk za svou velkou rodinu.

Že je Ivana dojatá, to nepřipadá ostatním maminkám v její situaci divné. Tři roky života dítěte jsou velkým milníkem, jedná se o rok, když začíná chodit do školky a postupně se, i když jen na pár hodin denně, učí být s cizími dětmi a nějakou paní učitelkou. Nachází si nové kamarády a učí se nové věci. Všechny nás to čeká, všechny budeme plakat, až si ten náš malý špunt nebo princezna odloží věci v šatně a odejde (možná i bez pusinky) si hrát za zavřené dveře.

Zdroje: Instagram, autorský text