Iva Kubelková dokázala, že je velká bojovnice: Před živým vysíláním si vykloubila rameno, relaci odmoderovala na jedničku

Iva Kubelková znovu všechny přesvědčila o tom, že je opravdová profesionálka. Jen těsně před začátkem živého vysílání se na sociální síti svěřila svým fanouškům s tím, že si vykloubila rameno a prožívá neskutečná muka.

I tak dokázala přijít před kamery a chovat se tak, jako by se nic nedělo. „Vykloubené rameno je libová záležitost, zdravím všechny, kteří vědí,“ napsala ke zveřejněnému snímku, na kterém ji módní doplněk tvoří ortéza.

Ale jak sama dodala, je profesionálka, která se takovou maličkostí nenechá rozhodit. „Ale jako správný profesionál a žena, kterou jen tak něco neporazí, se na vás opět těším večer na obrazovkách TV Prima,“ napsala oblíbená moderátorka a rovnou prozradila, že zdravotní pomůcka ji na televizní obrazovce hyzdit nebude. 

„Ortézu na těch 10 minut opatrně sundávám. Žádná velká gesta ode mě ale nečekejte,“ dodala Iva ke svému vyjádření. Pomocí několika hashtagů nakonec ještě dodala, že ortézu bude mít na sobě dva týdny a že za vykloubené rameno může úraz.

Pod příspěvkem se ihned objevila vlna komentářů, ve kterých Ivu fanoušci zavalili komplimenty. „Jste neskutečně silná žena,“ napsala pod příspěvkem jedna komentující. „Ivo, smekám, jste opravdová borka,“dodala další.

Zdroj: Instagram