Igor Bareš si může oddychnout: Odpadla mu vyživovací povinnost na nemanželskou dceru

Každý má nějakou svoji minulost a podle toho, jaká je, ovlivňuje jeho život v přítomnosti. Ta Barešova se narodila před šestadvaceti lety a dostala jméno Sonja. Igor s její matkou žít nechtěl, ale poctivě od jejích 6 let platil alimenty ve výši 12 000 korun. Když jí bylo 18, musel na návrh její matky přidat ještě dalších 6 tisíc, psal časopis Aha.

To pro Igora nebylo vůbec jednoduché. Podle jeho kolegů z Divadla na Vinohradech 18 tisíc tvořilo celý čistý výdělek v divadle a Igora to dost sebralo. Zejména proto, že kromě Sonji se musel starat o svou druhou rodinu – manželku herečku Antonii Talackovou a jejich děti Aloise a Antonii. V roce 2015 navíc museli oba odejít z Národního divadla, takže přišli o další příjem.

Nicméně, Igor se později pro web Expres svěřil, že věří, že dojde ke snížení částky. Jelikož to ale bylo zatím v řešení, musel si Igor brát hodně práce. Tím ale bohužel zanedbával svoji úplnou rodinu. Jeho manželka ho však velmi podporovala, protože chápala, jak je situace vážná. Tady jednoznačně platilo přísloví: Za chyby se platí.

Minulý čas je tu na místě, protože Igor už na svou nemanželskou dceru platit nemusí. „Psal jsem jí, že když už vydělává a je jí šestadvacet, přestávám platit. Odpověděla, že souhlasí,“ cituje hercova slova deník Aha. Igorovi se tak bezpochyby velmi ulevilo. Musí se totiž potýkat ještě s vlastními zdravotními problémy, konkrétně nevyléčitelnou Crohnovou chorobou.

Zdroje: Aha!, Expres