Hvězdná Elizabeth Hurley (58) se ukázala v plavkách. Její vnady budí pozornost

Hvězdná Elizabeth Hurley patří k herečkám, které doslova popírají zákony přírody. Přestože je jí 58 let, vypadá, že ještě neoslavila ani 30. Minimálně její perfektní křivky, kterými se i ráda veřejně pochlubí. Aktuálně zveřejnila záběry v plavkách… Vždyť podívejte sami!

Elizabeth Hurley poutá pozornost nejen svým hereckým uměním, ale v neposlední řadě také vzhledem. Vždyť přesto, že za dva roky oslaví 60. narozeniny, postavu jí mohou závidět io dvě generace mladší ženy. Není to však zadarmo – dodržuje kombinaci zdravé výživy, dostatku spánku a pohybu.

Netají se dokonce tím, že přijímá výlučně organickou, ekologickou stravu, většinu zeleniny si navíc sama také pěstuje. Je majitelkou farmy v Anglii, kde se věnuje pěstování vlastní zeleniny, jakož i výrobě a přípravě vlastního masa ze zvířat, která na farmě chová. No a to se v konečném důsledku odráží i na jejím vzhledu.

A že je stále perfektní, dokazují i ​​nejnovější záběry, které zveřejnila na sociální síti Instagram. Herečka se pochlubila videem z bazénu, na kterém je jen v červeným mini bikinách. Hleďte, vypadá božsky!