Hvězda Ordinace utajila rozvod: Markéta Plánková je znovu volná

Oblíbená česká herečka šokovala svým přiznáním, že se po několika letech se svým manželem, televizním reportérem Danielem Častvajem, rozvedla. Herečka Markéta Plánková po Danielově boku vypadala vždy naprosto spokojená a nic jí nechybělo.

Na veřejnost se nyní dostala informace o tom, že se tato hvězdná dvojice rozešla. Herečku si televizní diváci mohou pamatovat například z filmů První republika, Ordinace v růžové zahradě 2 či Rodinná pouta, je pořádná tajnůstkářka, která si své soukromí střeží jako oko v hlavě.

Herečce se delší dobu povedlo utajit smutnou zprávu o tom, že se zhruba po třinácti letech spokojeného a šťastného manželství rozvedla. „Ano, je to pravda, už půl roku spolu nejsme,“ potvrdila Markéta Plánková tuto smutnou zprávu Expresu.

S bývalým manželem má herečka dvanáctiletou dceru Julii, ale ani dcera nedokázala jejich manželství udržet. Pro herečku je to již druhý životní rozchod. Z předchozího vztahu s hercem Romanem Štolpou má osmnáctiletou dceru Markétu, píše deník Blesk.

Je tedy vidět, že v lásce se momentálně herečce nedaří, naštěstí alespoň po pracovní stránce sklízí úspěchy a je stále velmi žádanou. Půvabnou herečku mohou diváci již brzy zhlédnout v krimi seriálu Poslední oběť, kde si zahraje po boku Marka Lambory.

Zdroje: Expres, Blesk