Hvězda Okresního přeboru Leoš Noha: Drogy ho úplně zničily

Leoš Noha je herec známý především ze seriálu Okresní přebor. A i když se nikdy netajil svým bujarým životem, tak až nyní si na jeho zdraví jeho hýření vybralo svou daň.

Spousta herců se snaží své problémy schovávat, jak to jenom jde, ale Leoš Noha se upřímně nebojí mluvit o tom, že byly doby, kdy byl na drogách a alkoholu závislý. A nebojí se ani přiznat, že to není zase tak dávno, kdy nějakou tu drogu opět měl. Bohužel je této neřesti konec, protože mu jde o život.

Herec se potýká dlouhodobě s vrozenou srdeční vadou a situace se dostala již do tak vážného bodu, kdy musí absolvovat transplantaci srdce, jinak by mohl umřít. Podle informací Blesku srdce tohoto herce funguje ani ne na 30 % a jiná možnost, než transplantace, není. Noha se tak musí hlídat a všechny tyto neřesti, které mu jeho stav akorát zhoršovaly, dát stranou.

Pro Šíp herec následně potvrzuje, že na seznamu čekatelů na nové srdce je již přes dva roky a jak to vypadá, čekat bude ještě dlouho. I když je Nohovi teprve 54 let a na podobné zákroky je vcelku mladý, i tak budeme doufat, že se herec bude moci naplno opět vrátit k tomu, co má rád – k herectví.

Zdroj: blesk.cz, sip.denik.cz