Hvězda filmu Líbáš jako Bůh, Kamila Magálová, prožila těžký rozvod: Manžel čekal dítě s milenkou

Slovenská herečka Kamila Magálová zazářila hned v několika českých komediích. A přestože už oslavila sedmdesátku, vypadá opravdu skvěle a září štěstím. Před lety však důvod k úsměvu neměla. Manžel se jí spustil s jinou ženou, a dokonce s ní čekal dítě. Herečka je s odstupem času ráda, že to tak nakonec dopadlo.

Už je tomu deset let, co se Kamila Magálová rozvedla se svým nevěrným manželem Slavomírem. Ten neváhal zběhnout k o 23 let mladší milence, s níž si dokonce zadělal na potomka. Sympatická herečka to tehdy nesla těžce a dostala se do zdravotních problémů.

„Dostala jsem ledvinovou sepsi. Ve většině případů se na to umírá. Šance na přežití je dvacet procent. Zažila jsem klinickou smrt. Každý se mě pak ptal, jestli jsem viděla cestu. Viděla jsem něco před sebou, nebylo to světlé, ale hnědé a říkalo mi to – konečně začni řešit svůj život,“ svěřila se před časem Blesku.

Zážitek z klinické smrti ji donutil zapřemýšlet nad svým životem, což vedlo k jejímu rozhodnutí oficiálně ukončit manželství. Exmanžel patrně zapomněl na 42 společných let a vinu z rozpadu vztahu se chvilku snažil házet na ni, uvádí Šíp. Prý ho podvedla první, což bylo vzhledem k těhotenství jeho milenky poměrně úsměvné.

Dnes se Kamila snaží brát životní strasti s humorem. Muže neřeší a naplno si užívá roli babičky. „Co mi hodně pomáhá, je humor. Ráda se směju, setkávám se s lidmi, kteří se také rádi smějí. Já totiž okamžitě už při podání ruky vycítím, jaký je to člověk, jestli ze mě nebude vysávat energii. To nepotřebuji, protože tady chci být ještě mnoho let pro mé děti a vnoučata. A co mám tedy nového? Další vnouče. Už šesté. Velmi se těším!“ svěřila se slovenskému webu Šarm.

Zdroje: Šíp, Blesk, Šarm