Herečka trpící úzkostnou poruchou Hana Kusnjerová ukáže ve Zlaté labuti zadeček

Herečku Hanu Kusnjerovou znají diváci jako tak trochu potrhlou sestru Ladu ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Nyní ji můžeme vidět v novém seriálu Zlatá labuť.

Tatínek této herečky zpívá v divadle, maminka je bývalá baletka. A tak není divu, že i tato herečka se vydala na uměleckou dráhu.

Na svou roli sestry Lady vzpomíná spíše negativně. Vzhledem k tomu, že musela celé dny natáčení hrát zoufalou osobu, byla už pak zoufalá i ve skutečnosti. Herečka prozradila, že trpí úzkostnými poruchami a panickou atakou. „Ke konci střední školy jsem měla období, kdy jsem hodně jedla a málo se hýbala. Řešila jsem problémy s rodiči, nespokojenost a tlaky, byla jsem hrozně zaťatá a nechtěla jsem přijmout věci, jak jsou.“ cituje herečku deník Blesk.

V novém seriálu Zlatá labuť Hana ukáže své pozadí v historických plavečkách. Na otázku, zda by se pro roli svlékla, odpovídá Blesku : „Dlouho jsem byla proti tomu, protože jsem měla problém se svou nahotou. Určitě bych se nesvlékla na první dobrou, ale kdyby se jednalo o skvělý scénář a nahá scéna by nebyla jen zbytečná vsuvka, neměla bych s tím dnes asi problém.“

Ke svému duševnímu zdraví na sociálních síti napsala:

„Přežila jsem rok 2021. A teď i rok 2022. Roky, kdy jsem všechno investovala do svého duševního a fyzického zdraví. Já. Já, která jsem většinu svého života měla za to, že citliví lidi jsou slabí. Jenže pak přišla Ona. Bestie. Bestie, která mi změnila život už navždy,“ citoval herečku web Extra.

Zdroj: Extra.cz, Blesk.cz