Herečka Kusnjerová z Ordinace bojuje s psychickými problémy. O co se jedná?

Herečka Hana Kusnjerová (37), kterou mohou diváci znát například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, si prochází náročným obdobím. Přiznala se totiž k psychickým problémům, s nimiž se potýká.

O svém duševním zdraví se rozhodla Hana rozepsat na své sociální síti, kde uvedla, že bojovala s úzkostmi i panickými ataky.

„Přežila jsem rok 2021. A teď i rok 2022. Roky, kdy jsem všechno investovala do svého duševního a fyzického zdraví. Já. Já, která jsem většinu svého života měla za to, že citliví lidi jsou slabí. Jenže, pak přišla Ona. Bestie. Bestie, která mi změnila život už navždy. Stáhla mě a já nemohla nic,“ rozepsala se herečka, která již předem upozorňovala na to, že to nebude hezké čtení.

„Nemohla jsem ve vteřině dýchat, mluvit. Jen v křečích zvracet a modlit se, abych přežila. Přežila nejen kolotoč průjmů, zvracení, zimnic a horeček,“ přiznala detaily svých problémů.

Její problémy nakonec dospěly k tomu, že jí v nemocnici nasadili léčbu. Začala brát léky a podstupovat infúze. Následně se přiznala, že správná medikace v kombinaci s terapií a podporou rodiny jí pomohla. „Mám přání, aby zmizela, abych nemusela brát prášky, ale učím se, krom jiného, i být trpělivá a nechtít po sobě moc,“ zakončila herečka přáním.

Doufáme, že bude brzy lépe.

Zdroj: Instagram, redakce