Herečka Jana Bernášková: „Jsem příliš důvěřivá.“

Jana Bernášková je česká divadelní a filmová herečka, a dokonce i spisovatelka, kterou momentálně můžete vidět po boku Petra Rychlého v seriálu Co ste hasiči. Dvojnásobná maminka se na svém svěřila, že je až přespříliš důvěřivá a lidé toho využívají…

…Před pár dny jsem zjistila, že jsem příliš důvěřivá. Že věřím, někdy přespříliš a někdy se nechám zavést trochu do p*dele a pak se složitě vracím na začátek.

Tak zní její slova na Instagramu, kde přidává fotografie převážně ze svého profesního života, ale občas se svěří i se soukromým postřehem, jako právě nyní. Sympatická herečka skutečně působí jako dobrá duše a je jen smutné, že je někdo schopný využívat její dobroty. Avšak ona stále věří, že je lepší být ta dobrotivá, jen malinko pozornější.

… teď už budu pozornější, ale pořád budu důvěřivá, protože je krásný si navzájem věřit a věřit v sebe i v ty druhé. Jen už je na čase přestat být tele. Důvěře, zdar!

Důvěra jí snad vydrží i s jejím manželem Rudolfem Merknerem. Některé páry v showbusinessu nepřežijí sezónu, ale jich se láska drží již přes jedenáct let.

Dvaačtyřicetiletá herečka se zprvu vyloupla jako hvězda seriálu Ulice, kde hrála kadeřnici Bety. Nyní ji můžete vbrzku vidět v chystaných snímcích Jak přežít svého muže, Krvavý Johann či Děti Nagana, které je možné již vidět na Netflixu. A pokud sledujete Co ste hasiči, tak tam si herečku určitě oblíbíte. Hraje veterinářku, která v první sérií nemá štěstí na lásku, ale v té druhé to vypadá velmi nadějně.

Zdroj: autorský text