Herečka Jamie Lee Curtis se stala ikonou galavečera udílení cen Zlatý Glóbus. To, co udělala, nemá obdoby

Jamie Lee Curtis se stala naprostou senzací hned poté, co ukázala divákům, jaký má charakter! Všemi milovaná herečka tak u všech díky svému dobrému srdci stoupla ještě více v ceně.

Fandila své herecké kolegyni snad víc, než sama sobě. A když vyřkli jméno herečky Michelle Yeoh, která vyhrála Zlatý Glóbus, doslova řvala nadšením. I když nevyhrála, oběma rukama bila do vzduchu a křičela, jako by vyhrála finále světového poháru, informoval magazín The Guardian.

„Mám převelikou radost ze své kamarádky,“ přiznala plná nadšení.

Dokonce ji přitom při přímém přenosu zachytily i kamery. Fanouškům se její radost natolik zalíbila, že se Jamie Lee Curtis stala symbolem skutečného přátelství, ve kterém lidé přejí druhým jen to nejlepší.

Tento okamžik všechny tak moc nadchl, že se stal nejdiskutovanějším prvkem na udílení cen. Nikoho pořádně ani nezajímalo, kdo vyhrál, nebo jaké měl šaty, ale všichni byli uchváceni silou přátelství, které Jamie ke kolegyni chová.

Herečka je na sebe také pyšná, a tak se neváhala ukázat v tričku, na kterém je zachycen vzácný okamžik. Zatímco její herecká kolegyně Michelle pláče dojetím, tak Jamie Lee Curtis s rukama nad hlavou fandí a křičí nadšením.

Lidé jsou takovým chováním opravdu omráčeni a na Jamie Lee Curtis se sypou samé superlativy. Stala se tak ještě oblíbenější než kdysi.

Pokud herečku sledujete, tak víte, že vynikající roli si střihla ve filmu Záměna po boku Dana Aykroida a Eddie Murphyho. Excelentní výkon podala dle CSFD také ve snímku Mezi námi děvčaty, kde si „prohodila“ duše se svou dcerou, již ztvárnila kdysi dospívající hvězda Lindsey Lohan. A co teprve počin Vánoce naruby, kde komickou show předvedla spolu s Timem Allenem, spíše známým jako Kutil Tim.

Všimli jste si, jak se herečka neskutečně zachovala a také vám to zaimponovalo? Jestli ne, určitě se podívejte na sociálních sítích nejen na udávání cen Zlatých glóbů, ale také třeba na Instagram herečky Jamie Lee Curtis.

Zdroj: The Guardian, CSFD, Instagram