Herečka Bára Jánová potvrdila, že se s partnerem už baví o rodině. Teď by měla přijít ale ještě dovolená

Mladou herečku Báru Jánovou mohou televizní diváci poznávat ze seriálu Slunečná, ale také díky účasti v reality show Survivor. Krátce před jejím účinkováním se ale rozešla s přítelem Ladislavem Ondřejem, aby na podzim zavítala do náruče současného přítele.

Je to už osm měsíců, co Bára šťastně září po boku tanečníka Adama, uvádí Blesk.

 „Když potkáte duši, která nesoudí a které o sobě můžete říct všechno. Je to dar. Děkuju, že jsi, jaký jsi. Děkuju za support a lásku, humor a vůbec,“ vyznala se ze svého zamilování herečka na svém Instagramu.

Láska jako trám je to už od samého začátku, protože se Bára nezapomíná pravidelně chlubit společnými zážitky. A nedávno se také neváhala svěřit, jak to má se založením rodiny. To, že je to mezi mladým párem vážné, je totiž opravdu zřejmé, a tak není divu, že se okolí začalo zvídavě vyptávat, zda Bára neplánuje také miminko.

„O rodině se už bavíme, ale zatím je to ještě brzy. Věk už na to sice oba máme, ale ještě se pořád trochu poznáváme a některé věci musíme spolu ještě vybudovat,“ svěřila se Jánová pro magazín Kafe.

Místo plánování rodiny by ale pár nejraději vyrazil někam na dovolenou. Jak se ale herečka nechala slyšet, vzhledem k pracovní vytíženosti si není jistá, zda v létě někam společně vyrazí. Sama ale doufá, že se páru podaří vyrazit někam alespoň v září. A jak se pár vlastně seznámil? Usměvavá herečka se rozpovídala, že osudové setkání proběhlo při práci, tudíž se rozhodně nejedná jako o román z červené knihovny.

„Šla jsem tehdy natáčet reklamu pro jeden pivovar a tam jsem Adama potkala, protože pro něj pracuje v oblasti marketingu. My jsme se uviděli a opravdu to bylo už v tu chvíli jasné, bylo to opravdu na první pohled,“ svěřila se s červenými lícemi Bára.

Páru tak přejeme, aby se jim splnila nejen vysněná a zasloužená dovolená, ale aby jim zamilovanost vydržela ještě mnoho let a déle!

Zdroj: blesk.cz, kafe.cz