Herec Vojta Kotek: Osudová smůla ve vztazích, kterou způsobil nečekaný rival Kryštof Hádek

Vzhledný, charismatický a oblíbený u žen – to všechno platí pro herce Vojtu Kotka. Přesto se v oblasti lásky potýkal s nemalými obtížemi. Ačkoliv je dnes šťastně ženatý a otcem, v minulosti ho dvakrát předběhl jeho kolega Kryštof Hádek, když si „odcizil“ dvě Kotkovy partnerky.

Na první pohled by nikdo nepředpokládal, že by tak úspěšný a sympatický herec jako Vojta Kotek mohl mít tolik potíží v oblasti lásky. Přestože se v jeho náruči vystřídalo několik krásek a některé vztahy trvaly dost dlouho, nikdy nevydržely trvale.

Tereza Ramba a Berenika Kohoutová: Kotkovi dvakrát zmizela láska ve stínu Kryštofa Hádka

Když se před několika lety začal Vojta Kotek seznamovat s Terezou Rambou, tehdy ještě Voříškovou, byl to pro mnohé příběh pravé lásky. Pár vypadal nesmírně šťastně a podle zpráv z webu zeny.iprima.cz vydrželi spolu celé dva roky. Ovšem Tereza nakonec padla do náruče samotného Kryštofa Hádka, a to právě díky jejich hereckému přátelství.

Podobně to dopadlo i s Berenikou Kohoutovou. Kryštof Hádek si také nečekaně „zabral“ její srdce. Vojta Kotek však s celou situací naložil s nadhledem a nikdy svému kolegovi nekřivdil. „Možná si myslí, že po nějaké době s klidným chlapem chtějí trochu dobrodružství a adrenalin. S Kryštofem je to zábava.“ vysvětlil Kotek v rozhovoru pro Show Jana Krause.

Vztahy jako jeho křehké místo

Kolem Vojty Kotka se točilo více vztahů, některé byly dlouhodobější, jiné jen krátké romance. Sám Kotek se však zamyslel nad tím, zda by nepatřila část viny i jemu. „Před pár lety jsem doufal, že už budu mít děti. Byly doby, kdy jsem se s tím moc trápil. Vztahy jsou asi mou křehkou stránkou. Mám pocit, že se mnou není snadné vydržet,“ přiznal se herec se sebekritikou.

Kotek si však myslí, že láska k druhému člověku není jediným klíčem k naplnění. „Myslím si, že láska může dát životu smysl. Je to kormidlo, které nás směřuje správným směrem. Samozřejmě, když tu lásku ztratíme, může to být těžké, ale láska je v nás a má mnoho podob. Pro mě je to velmi důležitý prvek,“ sdělil Kotek v rozhovoru pro Český rozhlas.

Naštěstí je Vojta Kotek dnes šťastně zadaný a může si užívat nejen partnerskou lásku, ale i tu obyčejnou, kterou známe všichni.

Zdroj: Show Jana Krause, Český rozhlas, zeny.iprima.cz