Herec Stanislav Majer: Bylo mi doporučeno nehádat se v kuchyni, kde jsou po ruce nože a ostré předměty

Herec Stanislav Majer teď hraje hlavní roli v krimi seriálu s romantickou linií. Zákony vlka mu daly zabrat, přesto se po natáčení svěřil se svým soukromím.

Přiznal, že jako herec se mnohé naučil i díky natáčení seriálu Zákony Vlka. V rozhovoru pro Prima Ženy přiznal, že na projektu Zákony vlka se podílel i kriminalista, který herce učil, jak se ohledává tělo. Majera zaujalo, jak podstatný je výslech a že je to vlastně opravdu umění, které nemůže dělat kdokoliv. Je prý potřeba vysoké inteligence a empatie, schopnosti vcítit se do vyslýchané osoby a myslet jako ona. Dokonce od kriminalisty dostal i doporučení do života.

„Drtivá většina vražd se prý děje v afektu jako takzvaná domácí zabijačka. Bylo mi doporučeno nehádat se v kuchyni, kde jsou po ruce nože a ostré předměty,“ řekl v rozhovoru pro Prima Ženy. Dodal, že si doporučení rozhodně vzal k srdci a snaží se vůbec nehádat anebo nemít kuchyň.

Herec je vyučený tesař, jak informuje Wikipedie a jeho domovem byla jeden čas maringotka u rybníka na Kokořínsku. Sám říká, že právě do maringotky utíkal z Prahy, aby mohl vypnout. A jezdí tam pořád.

Maringotku mu pomáhal opravit jeho tatínek. Herec se k truhlařině nehlásí a sám přiznal, že nechápe, jak je možné, že se truhlářem vůbec vyučil. Nemá ruce dozadu, ale prý úplně levé a doteď neví, jak se v oboru truhlář ocitl. Dokonce, i když chce přivrtat poličku, tak si prý volá hodinového manžela. Šikovnost od něj nikdo čekat nemá.

I z toho důvodu se rozhodl pro herectví, na kterém ho nejvíc baví různorodost témat. Někdy je potřeba i něco nastudovat, přestože k tomu v běžném životě neinklinuje. Mnohokrát ho to prý vytáhlo i z osobních krizí a každé ráno je za svou práci vděčný.

Zdroj: Wikipedie, Prima Ženy