Herec Michal Novotný byl jako neřízená střela: Z alkoholového opojení k nápravě

Herec Michal Novotný měl svého času velmi divoké období a často byl vídán podnapilý, přičemž téměř vždy ztropil okolo sebe nějaký humbuk. Někdy se dokonce uchýlil i k verbálnímu napadání. Herec často chodil popíjet do svého oblíbeného podniku, ale tam ho dlouhou dobu nikdo neviděl.

Herce Michala Novotného si mnoho lidí na první dobrou vybaví jakožto doktora Darka z nikdy nekončícího seriálu Ordinace v růžové zahradě. Role spořádaného doktora je však velmi vzdálená realitě. Herec Michal Novotný vedl v minulosti doslova nezřízený život a jeho kladný vztah k alkoholu nebyl žádným tajemstvím.

Jeden z nejprobíranějších incidentů Michala Novotného se odehrál roku 2017. Podle informací magazínu Blesk měl herec v podnapilém stavu verbálně napadat prodavačku fastfoodu, přičemž tehdy musela zasahovat i policie, kterou přivolala manažerka podniku.

Policisté odvezli opilého herce na záchytku, kde strávil celou noc. Michal Novotný z počátku popíral svůj „nocleh“ na oné záchytné stanici a vyjadřoval se o celé vzniklé situaci jako o nedorozumění. Netrvalo však dlouho a po oficiálním vyjádření městské policie se k celému incidentu doznal.

A po všech těch eskapádách jako když utne. Nejen že už se neodehrávala žádná další dramata v podání Novotného, ale herec přestal chodit i do svého oblíbeného baru La Bodeguita Del Medio, kde tehdy vysedával skoro každý večer. Podle informací webu Expres jeden ze zaměstnanců baru prozradil, že Novotný byl místním štamgastem a všichni návštěvníci ho dobře znali. Poté dodal, že už ho v podniku dlouhou dobu nikdo neviděl.

Je tedy možné, že herec za svým minulým životem udělal tlustou čáru a snaží se žít spořádaný život. O tom však můžeme pouze spekulovat.

Zdroj: Blesk, expres.cz, Redakce