Herec Jiří Štěpnička: Přes všechny problémy se mu umírat ještě nechce

Herci Jiřímu Štěpničkovi nedávno zemřela žena a v prosinci loňského roku měl vážnou nehodu, kdy spadl pod tramvaj. Utrpěl zranění obličeje, rukou, nohou a boků. Následky si nese dodnes.

Herec k této události uvedl, že byl duchem nepřítomen právě proto, že mu zemřela jeho milovaná žena, se kterou strávil šedesát let života. Manželka mu velmi schází. „Byli jsme spolu skoro šedesát let. Je to hrozné… Nevím, jak to zvládat, Jana mi všude schází, ale přes všechny problémy se mi umírat ještě nechce,“ cituje herce deník Blesk.

Jiřímu dodnes zůstaly na tváři silné modřiny, které se stále nechtějí zahojit. Herec i přesto co se mu stalo, odešel po nejnutnějším ošetření do divadla zahrát představení a teprve potom podstoupil pětihodinové ošetření. „Jiří Štěpnička nastoupil obětavě k druhé premiéře bezprostředně po úraze, který se mu stal,“ napsal jeden z diváků tohoto představení na svůj Facebook a připojil fotografii zraněného Štěpničky.

Sám herec si uvědomuje, jak velké měl štěstí. Nechybělo moc a vše mohlo dopadnout úplně jinak.

Jiří Štěpnička je jedním z nejuznávanějších českých herců své generace, který se proslavil svou schopností ztvárnit nejrůznější role v divadle, televizi i filmu. Jeho neuvěřitelný talent a pracovitost přispěly k tomu, že se stal nezapomenutelnou součástí českého kulturního dědictví.

Zdroj: Blesk, Facebook