Helena Vondráčková si užívá wellness na Kanárech. Odpočatá zpěvačka oslňuje fanoušky svým svěžím vzhledem

Zpěvačka Helena Vondráčková (76) si odskočila od pracovních povinností a vyrazila na Gran Canaria, třetí největší ostrov z Kanárských ostrovů. Zde si užívala zasloužený odpočinek. Fotografie z dovolené nezapomněla sdílet na svých sociálních sítích.

Zpěvačka si pochvalovala hlavně lázně s mořskou vodou, díky kterým se může pořádně zrelaxovat. Její fanoušci na Instagramu jsou ohromeni tím, jak ve svých 76 letech skvěle vypadá a je stále vitální:

,,Helenko, vy jste prostě jednička. Vypadáte jako holčička. Moc vám to sluší!“

,,Heleno, jedete bomby. Jste nezmar a stále pěkná ženská.“

Zdá se, že Helena přes léto stihla jen dovolenou na svých milovaných Slapech, nejspíš jí pracovní povinnosti nedovolily odjet na delší dobu pryč. Ani přes prázdniny totiž nezahálela, kromě jiného ji totiž čekaly koncerty v Polsku a na Slovensku. V Polsku se setkala se svou kamarádkou kolegyní Marylou Rodowicz. Na Instagramu sdílela se sledujícími fotku, kde se obě skvěle baví nad tím, že si vzaly úplně stejné boty.

Teď už se po odpočinku chystá zpět do pracovního procesu rozdávat radost fanouškům na koncertech v rámci podzimní části svého turné Helena show 23. Jezdí doslova křížem krážem přes celou republiku a mohou se na ni těšit také posluchači např. v Havlíčkově Brodu, Kopřivnici nebo Rakovníku. Svou koncertní šňůru pro letošní rok zpěvačka zakončí 17. prosince 2023 vánočním koncertem v pražské Lucerně.

Zdroj: Instagram, web Heleny Vondráčkové