Hanychová slaví: O Vánocích bude mít doma všechny děti

Modelka Agáta Hanychová má konečně po delší době dobré zprávy. Po té, co se musela potýkat s, podle ní, nesmyslnými zákazy Soukupa a Prachaře, že jejich dcery nesmí být vidět v Agátiných příspěvcích na Instagramu, se konečně mohla pochlubit něčím, na čem se s oběma tatínky dohodla v poklidu.

„Letos mám všechny děti, takže Vánoce oslavím s Mirkem a dětmi,“ prohlásila šťastná Agáta v rozhovoru pro web Extra. Na otázku, co si pod stromečkem nejvíce přeje najít odpověděla, že ze všeho nejvíc touží po klidu. Toho si sice s dětmi moc neužije, ale zřejmě měla na mysli docela jiný klid.

Agáta se už několikrát svým fanouškům svěřila, že střídavá péče o její dvě dcery Miu i malou Rozárku ji velmi psychicky vyčerpává. Kdyby bylo po jejím, měla by o své dcery nastavenou péči výhradní, soud to však v obou případech viděl jinak. Mia a Rozárka se musí tedy občas přestěhovat ke svým vlastním tatínkům. Přesuny jsou náročné, a tak se během nich objeví sem tam nějaké výstřednosti.

Agáta jistě také doufá, že celá situace kolem jejích dcer se brzy uklidní. Přáním tatínků Prachaře a Soukupa nevystavovat Miu ani Rozárku na Instagramu se influencerka sice trochu vzpírá, ale takovou už má Agáta povahu. Paradoxně právě proto ji její „holčičky“ tolik obdivují a fandí jí v tom, jak se k věcem staví. Vánoce jsou však svátky a klidu a míru a my přejeme Agátě, aby je našla i ve vztahu se svými expartnery.

Příští Vánoce totiž může být všechno jinak. Jak píše deník Aha, podle plánu střídavé péče by Mia příští Vánoce měla trávit u Jakuba. A není vyloučeno, že se o něco podobného nepokusí ani Jaromír. Jediným dítětem, které by tak Agátě zůstalo, by se stal její syn Kryšpín, jemuž se letos otec vrátil do rodiny. A my doufáme, že už tam také zůstane.

Zdroje: Extra, Aha!