Hanychová se předvedla ve večerních šatech: Trochu přešlap, do toho vršku každý vidí, kritizují fanoušci Agáty odstávající oděv

Agáta Hanychová se fanouškům opravdu ničím nezavděčí. Na svých sociálních sítích sdílela krátké video, kde se předvedla ve večerních šatech. Fanoušci jsou však velmi všímaví a místo chvály následovaly posměšky směřované na vršek šatů, jenž modelce na hrudníku výrazně odstával.

Ať už udělá Agáta Hanychová cokoliv, vždy se najdou tací, kteří mají potřebu si na modelce zchladit žáhu. Ani v tomto případě tomu nebylo jinak. Hanychová na svém Instagramu sdílela krátký klip, na němž je oděna do krásných večerních šatů béžové barvy. Sedmatřicetiletá modelka je však v očekávání a tak je jasné, že ne každé šaty budou všude sedět tak, jak by měly. Nicméně ani tento fakt nezabránil sledujícím v tom, aby Agátu Hanychovou zkritizovali.

Ňadra terčem posměchu

Terčem posměchu se stala modelčina ňadra, která nevyplnila vršek již zmíněných šatů, a tak Agátě na hrudníku odstávaly, což fanoušky evidentně velmi pohoršilo. „Trochu přešlap s těmi šaty, když do toho nemá prsa,“ napsala Tereza do komentářů. „Do toho vršku asi každy vidí, ne? No, ale jinak pěkný,“ neodpustila si menší rýpnutí další z komentujících. Dokonce se zde našel i komentář, který se ovšem diametrálně lišil od všech ostatních. Fanynka se totiž nevyjadřovala k Agáty poprsí, ale k jejím očím a modelce doporučila plastiku víček.

Agáta Hanychová se v prosinci minulého roku svěřila pro web iDnes.cz s tím, že ji Instagram živí a snaží se sdílet příspěvky tak, aby se co nejvíce trefila do správného času. Jelikož ji sledují především matky, má v tom jistý systém, ráno když děti ještě spí a večer, když už děti spí. Modelka také uvedla, že má se svými sledujícími velmi vřelý vztah. „Jsou to prostě moje holčičky, jak jim říkám. A moje holčičky jsou to dokonce až do té míry, že když se u mě na profilu čas od času objeví nějaký hater, ony ho doslova rozcupují,“ řekla Agáta dle zdroje.

Holčičky Agátu bránily!

Do jisté míry má Agáta Hanychová pravdu. V komentářích pod videem, který jsme s vámi sdíleli, se našlo i pár fanynek, které sedmatřicetiletou Agátu bránily zuby nehty! „Ty šaty jsou krásné a sluší, ne každá má pětky že jo, takže nechápu ty komentáře tady. Narvat se do něčeho s břichem je docela fuška, to je asi pochopitelné, takže ženské proberte se, trocha pochopení by neuškodila,“ zastala se modelky Lucie.

Zdroj: Instagram, iDnes.cz, Redakce