Hanychová prozradila jestli si vezme Mirka Dopitu

Agáta Hanychová svatbu s Mirkem Dopitem v plánu nemá. Toto je důvod.

Agáta Hanychová to má v životě opravdu pestré, změna střídá změnu a nudit se opravdu nestíhá. Po rozchodu s otcem své nejmladší dcerky Rozárky Jaromírem Soukupem se dala dohromady pro změnu s otcem jejího nejstaršího potomka, syna Kryšpína, Miroslavem Dopitou.

A dokonce i vztah s Jaromírem Soukupem se nakonec po bouřlivém rozchodu otřásl. Bývalý mediální magnát se zapřísahal, že o Agátě nikdy nic negativního neřekne, stojí o korektní vztah s ní, neboť tvrdí, že jako rodiče jejich společné dcerky Rozárky jsou dospělí a rozumní, a nechtějí, aby jejich společné dítě trpělo kvůli jejich neshodám. Takový postoj se samozřejmě cení.

O Agátě a Dopitovi se však začalo promlouvat, že i jejich vztah krachuje, neboť Mirek nemá žádnou práci a Agáta musí živit i jeho. Špatné jazyky dokonce tvrdily, že ho už Agáta stihla i vyhodit z domova. To sice nemohla být zcela pravda, neboť podle přiznání Agáty u nich ani nebyl trvale nastěhován, ale Agátě se vším pomáhá a je její oporou. Mirka takové řeči dopálili, a tak na sociální síť zavěsil jejich společnou fotku i s cedulkou, že se mají rádi. Bude tedy svatba? No nebude, a tentokrát za to může otec Agátina prostředního dítěte – dcery Mie, Jakub Prachař. Proč?

Spekulace o blížící se svatbě rozpoutal jeden z příspěvků na sociální síti, kde má Agáta na ruce prsten s kamenem, který nápadně připomíná ten zásnubní. Ne, není snubní. Tento prstýnek mám za Miu, už jsem to vysvětlovala asi tisíckrát,“ zdůraznila Agáta.

Přestože Hanychovou mnozí obviňují z toho, že je zlatokopka, toto tvrzení v jejím případě vůbec není namístě. Agáta byla v životě vdaná pouze jednou, a i to se jí krutě nevyplatilo. Další svatbu tedy určitě neplánuje, a může za to právě její exmanžel Jakub Prachař. „Určitě bych do žádné svatby nešla, protože ty rozvody jsou pro mě strašně drahé,“ dodala.

Agáta narážela na fakt, že manželství s hercem Jakubem Prachařem (40) ji nevyšlo levně, Agáta jej musela vyplatit z domu v Suchdole. Její matka, herečka Veronika Žilková (61), musela tehdy přistoupit i k prodeji jedné z nemovitostí.