Hanychová oslavila první výročí se Soukupem. Připomněla romantické vzpomínky. Jaromír není žádné béčko, ozvala se fanynka

Agáta Hanychová (38) bývala považována za nevypočitatelnou rebelku a milovnici skandálů, ale od té doby, co se dala dohromady s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), se její status změnil. Jako mávnutím kouzelného proutku se z ní stala žena, která dokáže reprezentovat svého společensky vysoce postaveného partnera. Stala se také matkou tří dětí, moderátorkou vlastního pořadu Holčičky a budoucí paní Soukupovou, a to vše za necelý rok.

Na den, kdy se Agátě Hanychové začal měnit život, tato známá influencerka rozhodně nezapomněla. Podařilo se jí upoutat pozornost majitele a moderátora soukromé televize, kontroverzního a tehdy svobodného Jaromíra Soukupa. Finančně i společensky to byla jiná liga než většina jejích krátkých vztahů, které od rozchodu s Prachařem střídala v průměru každé tři měsíce. To, co bylo hlavní příčinou jejího neúspěchu v lásce, pravděpodobně nebyla ani tak ona sama, jako její špatná volba. Ani jeden nesplňoval její kritéria na muže, který by ji finančně převyšoval, dokud nepotkala Soukupa. No a nepustila svou šanci z ruky.

„Seznámili jsme se včera před rokem. Dneska jsme si napsali dneska před rokem,“ oznámila Agáta Hanychová na Instagramu a nechybělo ani dojemné video s průřezem romantických záběrů z jejich vztahu za první rok, co mezi nimi vzplála vášnivá láska. Důkazem je i jejich téměř dvouměsíční roztomilá dcerka Rozárka. K tomu jistě přispělo i léto, kdy si jinak velmi vytížený podnikatel mohl udělat volno a užívat si s Agátou ve španělské Marbelle a pochlubit se vilou, kterou vlastní, i bytem v New Yorku.

Právě během této části Jaromírova sezení došlo k osudovému setkání s Agátou.

Agáta byla jistě ohromena, a proto v jubilejním videu nemohly chybět záběry z těchto cest, stejně jako z jeho luxusního bytu v nejvyšším patře pražského výškového domu. Zlatým hřebem však bylo narození Rozárky. Montáž laděná romantickou písní chytla za srdce nejednoho příznivce a srdíčka se jenom rozlévala. „To je dobře, Aguš, že jste to s Jaromírem dali. Jste skvělý pár a máte spolu úžasnou, krásnou a hodnou Rozinku,“ napsal jí jeden z obdivovatelů. „Je nádherná. Když se dívám na video, mám husí kůži. Podle mě je Jaromír přesně ten chlap, kterého jsi ve svém životě potřebovala. Tyčí se nad tebou a dokáže se o tebe postarat. Jen to není žádné béčko. A není nic lepšího, když si žena dokáže chlapa vážit a vzhlížet k němu,“ přidala se další s očividně tradičním pohledem na svět.

„Jste krásný pár, každý z vás je něčím originální, na nic si nehrajete, líbí se mi, jakou máte energii, máte tři krásné děti, chlapa, který vás má upřímně rád,“ přidala další nadšená fanynka komentář.

Nezbývá než doufat, že další roky budou stejně krásné, jako byl ten první.

Zdroj: Instagram