Hanychová na sociálních sítích ponížila svou dceru Miu, že vypadá jako kluk. Svým přístupem rozlítila spoustu svých fanoušků

Trojnásobná maminka, modelka a influencerka Agáta Hanychová před nějakým časem uzamkla před okolím svůj instagramový účet. To ale neznamená, že nic se nedostane ven. A bohužel to jsou většinou samé perly, nad kterými jeden kroutí hlavou.

Ale taková je Agáta. Jak už dokázala několikrát v minulosti, nebere si s nikým a ničím servítky a nad jejími „moudry“ sem tam kroutí hlavou i její fanoušci. A to, že je někdy lepší držet jazyk za zuby, to je bohužel zásada, kterou slavná Agáta nezná. A udělala by líp, kdyby tuto radu poslechla. Před nedávnem se totiž rozpovídala o své dceři Mie, která podělila všechny vlastnosti po otci. A to i včetně vzhledu.

„Bohužel vypadá jako on … , … u těch chlapů je to hezký, ale když holka vypadá jako kluk, tak to není úplně hezký, ale já doufám, že z toho vyroste,“ rozpovídala se Hanychová před časem o tom, jak je její dcera podobná Jakubu Prachařovi.

Tato poznámka ale zůstala nepovšimnuta a Agátu zahltily reakce naštvaných maminek.

 „Tohle, co pouští přes média, tahle „moudra“, mohou té holčičce psychicky ublížit na celý život. Takhle ji ocejchuje vlastní matka,“ nebral si s Agátou nikdo servítky.

Modelka také před nedávnem zveřejnila fotku dcery Rozárky, kde se Agátini fanoušci přeli o to, zda je spíše podobná Agátě nebo Soukupovi.

 „Aguš, po tobě fakt jen zatím ta pusa, ta holčička se povedla,“ chválila dítko jedna z fanynek. 

„Ta je krásná, podoba zatím po tatínkovi,“ rozplývala se další.

Nicméně nebyla by to Agáta, aby své virtuální okolí něčím nenaštvala. Ta si totiž posteskla, že po dvou měsících kojení přišla o mléko, jak jsme psali před nedávnem. A za vším stojí Agátina vytíženost a dřina na postavě snů.

„Je to náročné, netušila jsem, že to bude taková změna, ze dvou dětí na tři. Je to tak náročné, že se mi to podepsalo i na zdraví. Na těle mám vyrážku, se kterou jsem byla na kožním, a prý je to únavový syndrom. A už nemám ani mléko. Já, paní kojná, která vždy chtěla kojit,“ posteskla si Agáta.

A negativní reakce na sebe nenechaly pochopitelně čekat. Jak je ale více než zřejmé, Agáta si zkrátka bude dělat vždy co chce a na rady druhých opravdu nedbá.

Zdroj: Instagram