Hanychová a Soukup obětí trestného činu: Jejich vilu ve španělské Marbelle vykradl zloděj. Odcizil věci za sta tisíce

I u moře existuje riziko, že vám někdo vykrade dům, ve kterém na dovolené bydlíte. Ještě horší je to však v případě, že dům je váš a věci v něm také. Takový dům má ve španělské Marbelle Jaromír Soukup, kde s ním dovolenou tráví jeho partnerka Agáta Hanychová s dětmi. Jenže s jim do vily vloupal zloděj a ukradl věci za sta tisíce korun, píše portál televize Nova.

Případem se zabývá tamní policie i česká ambasáda. „O případu jsem byl informován konzulární službou české diplomacie,“ řekl televizi Nova ministr zahraničí Jan Lipavský. Agáta se k celé situaci vyjadřovat nechtěla, stejně tak ani její matka Veronika Žilková. Není pochyb, že tato záležitost rodince pokazila doposud pohodové léto.

Podle informací televize Nova zloděj odnesl majetek za stovky tisíc korun. Nikomu se naštěstí nic nestalo, Agáta v pátek před polednem sdílela ve svém příběhu na Instagramu obě svoje dcery spokojené na pláži. Jejich denní program tak nebyl nijak zvlášť narušen, protože Agáta se už několikrát svým fanouškům svěřila, že na místní pláži tráví nejvíc času.

Otázkou je, jestli byl v době loupeže v Marbelle přítomen i majitel vily, tedy Jaromír. Agáta totiž před pár dny sdílela fotku s Rozárkou a připsala, že za chvíli budou spolu pouze ve třech – Agáta, Rozárka a Mia. Jaromír opět musel odjet kvůli práci.

Zdroje: TV Nova, Instagram