Gabriela Lašková nečekaný vyhazov z televize velmi oplakala. Nezvládla emoce

Před pár měsíci všechny šokovala televize Prima tím, že Gabrielu Laškovou, která moderovala hlavní zprávy CNN Prima News, vyhodila v podstatě ze dne na den. Televize se tak stala terčem kritiky.

Gabriela Lašková, která kdysi vyhrála Miss pro svou půvabnou a skromnou tvář, moderovala zprávy s Petrem Suchoněm. Televize Prima ji zaskočila vyhazovem, protože na její místo chtěla dosadit Evu Perkausovou vracející se z velmi krátké mateřské dovolené.

„Po vysílání na Valentýna si vedení zavolalo do kanceláře Gábinu, která se dozvěděla, že před pár okamžiky byla naposledy na obrazovce jako moderátorka Hlavních zpráv,“ cituje zdroj z Primy deník Blesk.

Proč televize v podstatě rozbila dvě zavedené a sehrané dvojice je otázkou. Místo Evy Hecko Perkausové byla nasazena moderátorka Soňa Porupková. Není tedy jasné, proč tato moderátorka zůstala a vyhozena byla zkušená Lašková.

Na stranu Gabriely se postavila jak široká veřejnost, tak i známé VIP osobnosti, uvádí magazín Maminka. Sama Gabriela v rozhovoru pro tento uvedla, že to pro ni byla velká rána.

„Vždycky jsem si myslela, že jsem velmi silná a také optimistická v každé situaci, ale tahle mě opravdu zaskočila a emoce, které mě zavalily, jsem nedokázala hned zvládnout. Naštěstí mám ale doma velkou oporu a hlavně dva malé kluky, se kterými člověk jednoduše funguje dál,“ svěřila se moderátorka.

Gabriela přiznává, že reakce veřejnosti i osob z řad celebrit byly velmi podporující a dojaly ji na tolik, že vypotřebovala několik krabic kapesníků.

Naštěstí má stále nabídky na modeling, a velkou oporu ve svém manželovi. Kariérní růst na obrazovce se ale nečekaně zastavil, a tak neví co bude dál.

Zdroj: Blesk, Maminka, Instagram