Ex partner Kordulky Stropnické promluvil. Damián odhalil, to co Češi neměli nikdy slyšet

Žilková dcera Kordula přiznala rozchod s boháček, její ex Damián nyní promluvil. Aha, co odhalil! To neměl nikdo slyšet.

Nejmladší dcera herečky Veroniky Žilkové Kordula Stropnická byla v dětství brýlatá holčička. Když však vyrostla, změnila se v půvabnou blond slečnu, a tak není divu, že ještě před dovršením dospělosti sbalila fešného mladíka Damiána ze zámožné rodiny. Jelikož Damiánova rodina momentálně žije a podniká v Thajsku, mladík bydlel v Suchdole u rodiny Veroniky Žilkové.

Pár toto léto strávil společnou dovolenou právě v Thajsku a později v Praze společně oslavili Kordulinu dospělost na honosné party, kterou mladé oslavenkyni připravila její rodina. Kordula však nyní přiznala krach jejich vztahu, který trval více než rok. „Život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou,“ řekla Super.cz Stropnická, podrobnosti však raději vynechala. No mladý muž se nezdržel a… Toto neměl nikdo slyšet!

Kordula Stropnická sice rozchod s bohatým Damiánem přiznala, ale jinak byla raději diskrétní a o detailech mluvit nechtěla. Zato mladému Damiánovi to nedalo, a řekl, jak to celé bylo. „Pravda to je, až na to, že jsem se s ní rozešel já. Už je to něco přes měsíc,“ vysvětlil pro TN.cz syn bohatého podnikatele.

„Bohužel jsme měli velmi odlišné názory,“ tvrdí fešný mladík, který Kordule nabídl přátelství. „Kamarády zůstat nechtěla. Každopádně se cítím skvěle, totální svoboda,“ netají se Damian, který jistě dlouho nezůstane sám. Milovník luxusních značek a rychlých aut je pro slečinky velmi dobrou partií, ačkoli… Zdroj z okolí Korduly promluvil o tom, proč to párku přestalo klapat. A zdá se, že Černý Petr přece jen zůstane v rukou Damiánovi.

Podle dobře informovaného zdroje Expresu, který má blízko ke Kordule i Damianovi, měl mladý pár vztahové problémy už několik měsíců. „Damian nic nedělal, jen chlastal první ligu a bydlel u Žilkové, která si pak stěžovala, že ho musí živit,“ uvedl náš zdroj, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován.

„Zatímco Kordula jezdí na koni a její rodina dělá vše pro to, aby byla úspěšná, on pořád jen vymetal večírky a některé i organizoval. Vyspával do oběda a stále se kvůli tomu s ní dohadovali. Damian byl tišší kluk a zřejmě byl v domácnosti submisivní. Skutečnost, že vydržel rok s Kordulou a Žilkovou, je výjimečná,“ dodal zdroj Expresu, podle kterého k rozchodu došlo už před časem. „Vztahové problémy řešily už od měsíce,“ potvrdil zdroj.