Ewa Farna pustila do světa interaktivní klip k nové písni, kde si můžete zahrát i vy

Česko-polská zpěvačka Ewa Farna dnes slaví své 30. narozeniny, ale dárek si nadělila už včera. Dopoledne v 10 hodin totiž měl premiéru její nový videoklip k písni s názvem No a co. Na něj Ewa lákala své fanoušky už před několika dny, kdy sdílela krátké video, ve kterém oblékla džínový komplet a platinovou paruku dlouhých vlasů.

Na YouTube byste však její videoklip hledali marně. Je totiž interaktivní a to YouTube přehrát neumí. Najdete ho na adrese https://klip.ewafarna.com/cs. Možná vás zpočátku zarazí, proč byste kvůli shlédnutí měli dávat své jméno a fotku. Není to však žádný podvod, Ewa vás jednoduše chce mít ve svém klipu.

„Ahoj, tady Ewa. Už zanedlouho vyjde můj nový singl a nový klip. A díky jedinečné technologii během pár vteřin v něm můžeš hrát i ty. Můžeš se v něm vidět a můžeš ovlivňovat jeho děj,“ říká Ewa v propagačním videu. „Strašně se těším.“ Kdo by si kdy vůbec pomyslel, že něco takového bude možné. A co že je to vlastně za technologii?

Na to má odpověď portál rádia Evropa2. Autoři Michal Orsava a Michaela Lovecká použili speciální technologii firmy WEBout, aby takový videoklip vůbec mohl vyjít. Lidé si tak mohou vytvořit vlastní klip a ten nejzajímavější pak Ewa umístí na svůj kanál na YouTube. Zpěvačka si tak může zapsat na konto další prvenství.

Písnička je skvělá, chytlavá. My gratulujeme k novému počinu a přejeme všechno nejlepší k narozeninám!

Zdroje: Instagram, Evropa2