Eva Holubová šla do sebe! Pracuje na svých psychických problémech, nespavosti a dokonce začala cvičit a střídmě jíst. Má teď postavičku jako dvacítka

Eva Holubová na svém Instagramu představila sérii fotografií, na kterých ukazuje, jak se jí podařilo zhubnout. Svěřila se i se svým zdravotním fyzickým i psychickým stavem. Její fanoušci dobře vědí, že za sebou nemá nejlepší období, ale zabojovala.

Eva Holubová leckdy probírá spoustu témat, a hlavně se nebojí fanouškům ukázat hodně ze sebe. Neobává se mluvit o svých psychických nebo fyzických problémech a nabádá lidi k řešení svých úzkostí. Sama, jak je vidno, se snaží veřejnosti ukázat, že je nutné starat se o své psychické zdraví.

Navíc tentokrát sdílela ryze radostný příspěvek, ze kterého je skutečně cítit radost. Evě Holubové se totiž podařilo zhubnout z 82 na 75 kilo a ten rozdíl je rozhodně i podle fotografií nemalý. Má teď postavu jako dvacítka!

Ohledně své váhy přiznává, že si oblíbila střídmé stravování a cvičení. Přiznává, že necvičí nijak organizovaně, ale když si během dne vzpomene, zacvičí si a nese to své ovoce. Sama přiznává, že momentálně je jí opravdu dobře.

Eva promluvila i o problémech ze spaním, které se jí povedlo vyřešit.

Teď je mi blaze. Chodím spát bez prášku na spaní. S požehnáním lékaře jsem je vysadila, když jsem si mohla dovolit tři probdělé noci za sebou. Ty byly hrozné! HroznéPřinutila jsem se uvědomit si překážky a způsob, jak je zdolat. Bylo to chvílemi hrozné, neboť nespavost neparalyzuje pouze mysl, přináší i fyzickou průvodní stránku depresí, pakliže se dostaví. Pakliže nikoliv, pouze nespíte, vstaňte a jděte malovat nebo si přerovnat spoďáry.

Nabádá herečka, která má s depresemi sama velké zkušenosti a bojuje s nimi. Její lítý boj proti nespavosti je nezáviděníhodný a není divu, že její fanoušci jí za takovou výhru tleskají.

Herečka na sobě začala opravdu pracovat a jsou vidět viditelné rozdíly. Toho si všímají i fanoušci.

Milá Evi, to je skvělý, že už dobře spíš. Jedeš na dobré vlně. Ať ti to vydrží.

Jste báječná. Jen tak dál!

Zdroj: Autorský text