Eva Burešová v New Yorku poodhalila svá krásná ňadra v průhledném topu. Eva si pochvaluje, že tam to naštěstí nikdo neřeší, jako tady Češi

Eva Burešová v neděli odletěla za velkou louži. Společnost jí dělá její přítel Přemek Forejt, od kterého pobyt v Americe dostala darem ke 30. narozeninám. Pár se konkrétně nachází v New Yorku a atmosféru města si oba užívají plnými doušky. Ochuzeni nejsou ale ani místní, protože mohou obdivovat křivky Evina těla.

Eva má po dvou dětech skvělou postavu, a tak je ráda, že je na místě, kde nikdo na ulici neřeší, co kdo má na sobě a jestli mu z toho nevykukuje moc nahého těla. Eva se svým fanouškům na Instagramu ozvala z náměstí Times Square, když sdílela fotku v síťovaném topu.

„Je mi 30. Jsem zdravá. Krásná. Boží. Alespoň tak se teď díky všemu kolem cítím,“ rozplývala se zpěvačka, která své sledující zaujala také právě svým oblečením. Někteří se pozastavili nad její podprsenkou, která se zdá být průhledná. Zrovna s tím si ale Eva hlavu neláme. Rýpalům poslala vzkaz v dalším příspěvku.

„Potkali jsme spoustu úžasných a milých lidí. Všichni se usmívají a několikrát za den mi cizí lidé pochválí outfit. Většinou mám odhalené bříško nebo zadek a dokonce mi jednou byla vidět i prsa a zbláznilo se z toho jen pár z vás na Instagramu. Protože ostatní žijou v roce 2023 a venku z jeskyně. Nebojte. Až přijedu, zase budu nosit rolák, šátek na hlavě a celotělové pokrývky,“ prohlásila zpěvačka. Několik jejích sledujících se ohradilo, že i když neuznává přílišné odhalování těla na veřejnosti, neznamená to, že žijí v jeskyni.

Eva to však neřeší. Teď je na úžasném místě, kde jsou jiní lidé a ona si tak může dělat, co chce. Například včera zašla na výstavu k sitcomu Přátelé, jehož děj se odehrával právě v New Yorku, což jí teda závidíme. A podle toho, co jsme nedávno psali, Evu čeká ještě koncert zpěvačky Beyoncé a muzikál Hamilton.

Eva je jistě ráda, že Přemek nedodržel tradici a neoslavili její kulatiny v Brně, kde poslední roky vždy narozeniny slavila.

Zdroje: Autorský text, redakce