Eva Burešová na dně. Konec kariéry?

Mnozí si ještě vzpomínají na Evu Burešovou z dob, kdy se snažila zaujmout v show Česko Slovensko má talent. Od té doby si vybudovala úspěšnou kariéru v muzikálech i seriálech. Jenže najednou se ocitla psychicky na dně a chtěla s uměleckou dráhou úplně seknout.

Když se Eva Burešová jako osmnáctiletá postavila před porotu talentové show, jednoznačně zaujala. „Dle mě jste nejlepší mladá zpěvačka v talentové soutěži za posledních 15 let v Česku i na Slovensku,“ řekl jí Jaro Slávik. 

Přestože show nevyhrála, její talent je nepopiratelný a dokázala si vybudovat úspěšnou kariéru. V osobním životě si však prošla jistými problémy. Rozešla se s otcem svého dítěte a docela turbulentní ohlasy byly i na její vztah se známým kuchařem Přemkem Forejtem. 

Loni v srpnu mu porodila syna a bohužel, nebylo to pro ni zrovna nejlepší období. Já jsem vždycky měla emoční horskou dráhu. Vždy nahoře – dole. Ale vždy jsem se dost rychle dostala vzhůru. Ale poslední rok je takový na jednom bodě. Ani velmi nahoře, ale ani dole. A když jsme byli na koncertě v Pelhřimově, tak jsem řekla, že už kašlu na to předstírat, že jsem ok. Protože nejsem ok a nebaví mě všem říkat, že je všechno cool a buďte ok, když sama nejsem. A rozhodla jsem se, že všechno přiznám,“ prozradila v pořadu ShowTime. 

V době, kdy měla po porodu hormonální výkyvy, si prošla různými internetovými útoky. „Myslím si, že nejsem někdo, kdo si to zaslouží. Nejsem žádná rychlokvaska. V branži jsem už dost dlouho, hodně jsem si toho vydřela a lidé, kteří mě možná teď objevili, do mě rýpou,“ uvedla Eva. 

Negativitu na sociálních sítích nepřijímala dobře a najednou si přála se vším skončit. „Dostalo mě to na dno. Chtěla jsem ode všeho odejít. Řekla jsem, že budu doma, otevřu si obchůdek a budu prodávat taroty a kameny a bude mi dobře. A tak jsem to oznámila na Primě,“ přiznala herečka. 

V televizi však ukončení kariéry nevnímali jako dobré řešení. „Oni mi vysvětlili, že to přece nejde. Že jsem ve své práci dobrá a nabídli mi pomoc, a tak jsem si řekla dobře,“ prozradila Burešová. A tak si díky pochopení kompetentních dopřála jen pauzu, neboť i sama si uvědomila, že z umělecké branže odejít nechce.