Eva Burešová a Přemek Forejt pořádně rozzuřili své sledující: Jste trapní, na co si hrajete, vzkazují jim fanoušci

Oblíbená a velice úspěšná herečka a zpěvačka Eva Burešová a její partner, vyhlášený šéfkuchař Přemek Forejt bývají na sociálních sítích oba velmi aktivní. Se svými sledujícími sdílí různé momenty ze života, a to nejen pracovního, ale i soukromého.

V posledních měsících jejich Instagram plní především snímky malého Tristana. A to začalo vadit některým jejich fanouškům, kteří si myslí, že sdílení tolika snímků malého dítěte je přes čáru.

Eva a Přemek si bedlivě střeží svůj soukromý život a především soukromí svých dětí. Alespoň tak to prezentují na svých sociálních sítích. Především když se Eva rozhodne odpovídat na dotazy svých sledujících.

Za poslední dobu se Eva i Přemek naučili zveřejňovat své starší děti, ale malého Tristana střeží jako oko v hlavě. Fotky s ním, které ukáží, předtím pečlivě vybírají. Publikují jen takové fotografie, na kterých není malému chlapečkovi vidět do tváře. To se ale některým z jejich příznivců přestává líbit. 

„Proč neukážete malého? To už tam nemusíte dávat nic. Jiní se dětičkama chlubí a vy je schováváte,” napsala jedna z rozčilených fanynek. „Jste trapní, jak nám neukážete mrňouse. Mě už to vlastně ani nezajímá,” přidala se další. A podobných reakcí se objevila celá řada. „No děláte z Tristana, jako by byl něco extra. A není nic víc než rozmazlený Nathan, kterého vystrkujete pořád,“ napsala další sledující.

Zdroje: Instagram, Autorský text