Elton John byl převezen do nemocnice

Hudební ikona Elton John byl převezen do nemocnice k vyšetření poté, co v neděli uklouzl ve své vile ve Francii. Nyní je již hudebník v domácí péči.

Elton John byl převezen k vyšetření do nemocnice v Monaku poté, co utrpěl pád ve svém domě, ve kterém byl se svým manželem Davidem Furnishem a svými dvěma syny. Byl vyšetřen na ortopedickém oddělení a utrpěl pouze lehká zranění.

Podstoupil vyšetření mozku a beder a vyšetření nepotvrdilo vážnější zranění, ani zlomeniny. Po pondělní lékařské kontrole, byl propuštěn domů, uvádí deník The Sun.

Elton pobýval ve Francii poté, co minulý měsíc zakončil své pětileté turné Farewell Yellow Brick Road. Své nadšené pocity plné pokory a vděku vyjádřil na Instagramu v příspěvku, který věnoval svým fanouškům.

„Byli jste semnou při každém mém kroku. Podporovali jste mě a byli jste na každé mé show. Sobotní noc byla kouzelná a já se stále snažím zpracovat, že jsem konečně dokončil své turné. Ani nemůžu vyjádřit, jak moc my budete Vy a Vaše podpora chybět. Zůstane to ve mě navždy.“

Elton John se sice na Instagramu emotivně loučil se svými fanoušky, ale zároveň nevyloučil vydání nové hudby. Nyní se ale chce věnovat naplno své rodině, kterou tvoří manžel David a synové Zachary a Elijah. Jak sám říká, chce být pro ně dlouho zdráv a jsou pro něj tím nejcennějším, co má.

Zdroje: The Sun, Instagram