Eliška Bučková touží po svatbě: Tu kytku jsem ještě nikdy nechytla, posteskla si modelka

Krásná modelka Eliška Bučková (33) po boku svého partnera, podnikatele Radka Váchy (43) štěstím přímo září. Zároveň by si přála udělat v jejich vztahu další krok. Bohužel jí zatím ruku zásnubní prstýnek nezdobí.

Kudrnatá modelka sice již jednou zasnoubená byla, ale ke svatbě nakonec nedošlo. O ruku ji požádal její tehdejší partner Vašek Noid Bárta (42). Svatby se nedočkala ani s Jakubem Vágnerem (41), s nímž několik let žila.

Eliška přiznala, že si drží status nejstarší družičky v České republice. Prý nezáleží, na kterou svatbu jde, vždycky je mezi družičkami jediná třicetiletá. „Chytám tu kytku a už jsem trapná, ale já ji ještě nikdy nechytla,“ zaznamenal modelčina slova web Aha! „V Praze chodím okolo prodejny, kde mají svatební šaty, a vždycky se koukám na takové ty velké a říkám si: Tak ty už nedám, na ně už nemám věk… Až se budu vdávat, tak to vidím spíše na kostým,“ uzavřela česká Miss 2008.

I přesto, že Bučková touží po svatbě, s partnerem Radkem se příliš často na veřejnosti neukazují. „Nechodíme se spolu vyloženě vystavovat, ale pokud máme na akci společné kamarády a jsme pozvaní oba, tak samozřejmě jdeme,“ vysvětlila v rozhovoru pro iDnes a dodala, že v jejich vztahu je velmi důležitá tolerance. „Na vztahu pracujeme, to se samozřejmě musí pořád. Je to celé o obrovské toleranci. Pořád si říkat, proč vlastně toho člověka obdivuji a to i ve chvíli, když třeba zrovna mám na něj zlost,“ řekla Eliška. Zamilovanost se u ni dle jejích slov ale neustále stupňuje.

Zdroje: iDnes, Aha!, Instagram