Dvě tajné svatby v jednom dni: Kvitová s trenérem, Affašová s Donutilem

V sobotu 22. července proběhly hned dvě svatby našich slavných osobností. Jednou z nich je tenistka Petra Kvitová a tou druhou herečka Sára Affašová a herec Martin Donutil. Dozvídáme se o nich teprve dnes, protože obě byly utajené.

Sára a Martin se zasnoubili loni v New Yorku na Times Square, kam se jeli vzpamatovávat ze ztráty jejich syna, připomíná časopis Blesk. Tomu krátce před narozením přestalo bít srdíčko. Všechno zlé ale je pro něco dobré a mladý pár nyní prožívá novou kapitolu jejich společného života. Svatba proběhla minulou sobotu a prozradila to jedna z hostů, herečka Beáta Kaňoková.

„Vdala se nám… Láska naše,“ napsala Beáta ke snímku, který sdílela ve svém příběhu a který se časopisu Blesk podařilo zachytit. Novomanželům popřála, ať jsou nejšťastnější. Svatba proběhla uprostřed lesů, vod a strání, jak řekl Martinův otec, herec Miroslav Donutil. „Nevěsta byla nádherná, ženichovi to slušelo. Byli jsme šťastní a jsme,“ pochlubil se pro portál Život v Česku.

Donutilovi však nebyli ten den jediní, kteří zpečetili svoji lásku svatbou. Tenistka Petra Kvitová pojala za svého manžela svého dlouholetého trenéra Jiřího Vaňka. Důvěryhodný zdroj řekl webu Extra, že svatba probíhala na statku Oblík na Lounsku. Zasnoubili se loni v srpnu na Wimbledonském turnaji, kde to pro Petru bylo velmi speciální. O jejich vztahu se spekulovalo, ještě před tím, než ho v roce 2021 přiznali, píše sportovní rubrika časopisu Blesk.

Petra se o svatbě zmínila i na svém Instagramu. Sára ani Martin zatím tak sdílní nebyli, ale jelikož jsou bezpochyby láskou zbláznění a užívají si první dny jako manželé, tak jim to promineme.

Zdroje: Blesk, Blesk Sport, Život v Česku, Extra, Instagram